b i u :) :D :( :o) ;) :'( >:) :B-) 8-) :-{ =) >:( ? ! {}
 1. Kristina Syrovátková
  16. 6. 2023 10:58  |  Odpovědět

  Masáže u paní Polívkové mohu jen doporučit. Je jedna z mála, která vážně své profesi rozumí. Na začátku jsem čekala masáž jako v mnoha jiných studiích, ale opak byl pravdou. Paní Polívková vážně ví, jak a kde sáhnout, umí najít problém a hlavně ten problém vyřešit.
  Udělá nemožné, aby vám pomohla! Opravdu vřele doporučuji a těším se na příště.

 2. Miroslav Pojer
  9. 3. 2023 09:45  |  Odpovědět

  Doporučuji masáže od paní Polívkové. Úžasný individuální přístup, žádné stylové lechtání při poslechu relaxační hudby.
  Paní masérce se povedlo odstranit dlouhodobou bolest v zádech se kterou si jinde nevěděli rady.
  Děkuji za její zlaté ruce. Doporučuji všem kdo chtějí kvalitní masáž a poslechnout si výklad z jejích hlubokých znalosti lidského těla.
  Miroslav

 3. Jan Parouz
  22. 8. 2022 15:37  |  Odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat milé a vstřícné paní Polívkové za její masérské služby. Vždy se snaží zákazníkovi opravdu pomoci od bolesti a daných problémů, což je velmi osobitý přístup, se kterým se né vždy zákazník na jiných místech setká. Problémová místa jsou vždy pečlivě promasírována a po pár dnech zrelaxována. Jsem velmi spokojen a těším se na další masáž, děkuji moc.

 4. Jarka
  9. 8. 2022 00:07  |  Odpovědět

  poděkování za masáž
  Na PC jsem si vyhledala maserské služby v Plzni a tak jsem se dostala k pí.Janě v hotelu Centrál.Objednala jsem se na masáž a byla jsem překvapená, jaké má pí.Jana znalosti a s jakou poctivostí masáž provádí. Jsem moc spokojená a doporučuji pí.Janu navštívit.! Jarka

 5. Jana Synková
  3. 6. 2021 21:21  |  Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych vám říci svou zkušenost o tom jaké má paní Polívková,,ZLATÉ RUCE A SRDÍČKO´´,neboť mi moc pomohla,co se týče zdraví.K vánocům jsem dostala poukaz na lymf.masáž.Objednala jsem se na únor 2020.Když jsem přišla k paní Polívkové a uviděla jí,tak jsem poznala, že z ní čiší energie a pohoda.Zeptala se mě, jestli nemám nějaké zdravotní potíže.Řekla jsem,že nemám, akorát mi každý den asi tak rok už bolí celá pravá noha v noci.Lékaři si neví rady,běhám po vyšetřeních a nakonec mi řekli,že to bude asi zánět.Takže léky a injekce, rentgeny, rehabilitace a noha bolí stále, že už jsem se několik nocí bolestí nevyspala..Že mám hodně zpráv od lékařů z vyšetření, ale noha bolí stále víc. Začaly jsme lymfodrenáží a paní se mě zeptala, kde mi ta noha bolí.Tak jsem jí to celé popsala a ona řekla,že to vypadá na žlučník.Vytřeštila jsem na ní oči a byla jsem v šoku.Ona se usmála a řekla,že pokud budu chtít,tak se na to po lymfodrenáži podívá. Souhlasila jsem.Vzala si mě do parády,byla jsem tam asi dvě hodiny navíc.Řekla mi,že dva dny budu jako zbitá, ale potom by se mi mělo ulevit.Tak jsem jí poděkovala a šla domů.Moc jsem tomu nevěřila, ale byla to má poslední naděje.Třetí den jsem spala celou noc,noha nebolela.Je to již rok a noha mě nebolí. Děkuji touto cestou moc paní Polívkové.Važme si více takových lidiček,kteří mají zájem o zdraví druhých lidí a umí pomoci hledáním příčin a pomohou jim.

 6. Jan Duda
  23. 9. 2020 17:08  |  Odpovědět

  Paní Polívková se opravdu vyzná, líbí se mi její individuální přístup. Pokud vás nějaká část více bolí, zaměří se na ní a pořádně rozmasíruje. Sice potom ta místa týden cítíte, ale alespoň víte, že to nebylo k ničemu. U p.Polívkové se rozhodně nejedná o vyhozené peníze.
  Děkuji.
  J.Duda

 7. Zdeňka
  23. 6. 2020 18:34  |  Odpovědět

  Doporučuji masáže od paní Polívkové. Skvělý individuální přístup, žádné naprogramované šolíchání. Povedlo se rozhýbat dlouhobě bolavá místa z fyzicky náročné práce. Děkuji a doporučuji všem kdo chtějí kvalitní masáž. Z. Králová

 8. 23. 12. 2019 21:49  |  Odpovědět

  Příjemně strávené vánoční svátky, do nového roku 2020 přeji zákazníkům úspěšný a ve zdraví prožitý pracovní i rodinný život.
  Děkuji za projevené hodnocení mých služeb. Jana

 9. Jana Zdanska
  12. 11. 2019 11:39  |  Odpovědět

  Měla jsem dlouhodobě zablokovanou krční páteř a p. Polívková mi projela důkladně celé tělo a můj problém vyřešila. Moc doporučuji!!!

 10. Daniela Bozděchová
  1. 11. 2019 08:33  |  Odpovědět

  Masáž od paní Polívkové není si jít lehnout, usnout a nechat se šolíchat. Je to proces, kdy paní Polívková přesně ví kam šáhnout, odůvodní Vám proč je to tak či onak a mám pocit, že opravdu ví co dělá. Moc mi pomohla. Myslela jsem si, že se už nikdy nezbavím hýžďových bolestí, ale po dvou masážích už vím, že ano. Bolesti jsou o hodně menší, vím proč to tak je a moc ráda se budu k paní Polívkové vracet. Její informace ohledně propojení části těla mě ohromují a jsem za to moc ráda. Děkuji a těším se na další setkání. D. Bozděchová

Starší příspěvky - stránky: 1 | | ...